Strefa serwisu

Zapraszamy do współpracy serwisy, które chciałyby oferować swoim klientom montaż najwyższej jakości instalacji gazowych PRINS. 

Zajmujemy się dystrybucją Prinsa w Polsce nieprzerwanie od 2003 roku. Posiadamy autoryzowane zakłady montażu instalacji gazowych na terenie całej Polski.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt i przesłanie e-maila wraz z nazwą firmy i nr telefonu. Przedstawimy warunki dotyczące współpracy wraz z cennikiem.

Doradzamy serwisom montażowym w kwestiach technicznych. Jeśli potrzebujecie Państwo schematów, instrukcji, wskazówek dotyczących montażu prosimy o kontakt. Chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem.


PLIKI DO POBRANIA:

PRINS reduktor – elementy


PRINS adapter obrotów (RPM Module)


PRINS VSI-2.1 Di – instrukcja montażu – LEXUS GS300 – 6cyl.


PRINS VSI-2.0 – broszura informacyjna


PRINS DLM-2.0 – instrukcja montażu Skoda Superb 1.8 TSI CDAA


PRINS VSI-1 -> EMULATOR WTRYSKIWACZY – wymiana

PRINS – wymiana emulatora schemat

Istnieją 3 typy emulatorów wtryskiwaczy PRINS VSI-1: – emulator z okablowaniem czarno-czerwonym (4 cyl. – nr katalogowy: 091/0145 i 6 cyl. – 091/0155) – emulator z okablowaniem kolorowym zintegrowany z okablowaniem instalacji PRINS VSI – (już nie produkowany) – emulator na wtyczkę (4 cyl. – 091/71004 i 6 cyl. – 091/71006). W celu wymiany emulatora z kolorowym okablowaniem zintegrowanym z okablowaniem instalacji gazowej (model pośredni) należy zastosować emulator najnowszego typu (na wtyczkę) + specjalne okablowanie do emulatora. Przez fabrykę Prins produkowane są tylko emulatory 6 cyl. które stosujemy również do aut 4 cylindrowych.

VALVECARE – instrukcja montażu urządzenia lubryfikującego