PRINS VSI-2.0 Di


PRINS VSI-2.0 Di

     Prins VSI-2.0 Di to dedykowana instalacja gazowa do silników z bezpośrednim wtryskiem benzyny. Gaz LPG w fazie lotnej podawany jest z wykorzystaniem japońskich wtryskiwaczy gazowych Keihin. W kompletacji tej instalacji gazowej stosujemy standardowe (popularnie montowane w Polsce) zbiorniki pod wielozawór.

Dodatkowo w celu ochrony oryginalnych wtryskiwaczy benzynowych dawkowana jest benzyna. Odbywa się to jednak w mocno ograniczonym zakresie i w porównaniu do poprzedniej wersji tego systemu (Prins VSI-Di) pobór benzyny nie przekracza 5%, co jest niedoścignionym przez konkurencję wynikiem.

     Ta instalacja gazowa jest montowana w Polsce od kilku lat i choroby wieku dziecięcego ma już za sobą. Należy wspomnieć, że jest ona m.in. laureatem nagrody INPRO na Targach branży autogazu GasShow odbywających się corocznie w Warszawie. Sprawdzona technologia w połączeniu z atrakcyjną ceną sprawia, że instalacja Prins VSI-2.0 Di jest bardzo poszukiwaną (i co nie jest bez znaczenia sprawdzoną) alternatywą w zakresie zasilania pojazdów gazem LPG.

   Montaż tej instalacji gazowej jest możliwy już od ok. 6 000 PLN brutto (auto 4 cylindrowe). Prins ma w ofercie również instalacje Prins VSI-2.0 Di do aut 6 i 8 cylindrowych – wystarczy sprawdzić naszą listę aplikacji.

W razie zainteresowania doradzimy autoryzowany zakład montażu.