Instalacje do wtrysku bezpośredniego


PRINS DLM-2.0 (ciekły wtrysk gazu) i PRINS VSI-2.0 Di (wtrysk w fazie lotnej)

Lista dostępnych aplikacji – bezpośredni wtrysk benzyny -> do pobrania

   Prosimy o dokładne sprawdzenie danych Państwa auta i porównanie z naszą aktualną listą dostępnych aplikacji. Ich 100% zgodność jest niezbędna. Oprócz standardowych informacji tj.: pojemność, moc i kod silnika, niezwykle istotne są dla nas także takie dane jak (np. rodzaj sterownika benzynowego). W przypadku instalacji gazowych do bezpośredniego wtrysku benzyny nie ma miejsca na eksperymenty. Należy pamiętać, że ciśnienie paliwa w listwie wtryskowej może sięgać 150 bar.

   W sprzedaży dostępne są tylko i wyłącznie systemy ściśle dedykowane. Czas oczekiwania wynosi ok. 4 tygodni. Wynika to z faktu, że to fabryka PRINS jest odpowiedzialna za kompletację instalacji gazowej do konkretnego auta. Taka instalacja trafia do autoryzowanego serwisu, który zgodnie ze szczegółową instrukcją dokonuje montażu.

     Fabryka PRINS szczególną uwagę zwraca na ciekły wtrysk gazu – PRINS Direct LiquiMax (PRINS DLM) jako swoje sztandarowe i najbardziej przyszłościowe rozwiązanie w zakresie zasilania aut z bezpośrednim wtryskiem benzyny (auta TSI, TFSi, GDi, Ecoboost, itp). Dzięki montażowi tej instalacji gazowej możliwy jest najszybszy zwrot nakładów – jazda w 100% na gazie LPG.

    Nie zawsze jest możliwe wyprodukowanie instalacji ciekłego wtrysku gazu. Niektóre komponenty (tj.: oryginalne wtryskiwacze benzynowe lub pompa wysokociśnieniowa benzyny) mogą nie funkcjonować na zasilaniu gazem LPG tak jak sobie byśmy tego życzyli. W takim przypadku PRINS oferuje wtrysk gazu w fazie lotnej PRINS VSI-2.0 Di (z wykorzystaniem dodatkowych wtryskiwaczy gazowych Keihin). Montaż tej instalacji gazowej jest na pewno bardziej przyjazny dla portfela klienta.